• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 258
im. gen. Jakuba Jasińskiego
w Warszawie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), Szkoła Podstawowa nr 258 ma obowiązek przekazać rodzicom uczniów informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.Naszym celem jest zapewnienie Państwa o tym, że dane Państwa dzieci są przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa. W związku z powyższym informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie przetwarza dane osobowe uczniów (w tym dane osobowe ich rodziców lub opiekunów) zarówno w związku z realizacją przepisów prawa tj. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 59 ze zm.), jak i na podstawie zgód na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z promocją Szkoły.

Administratorem danych osobowych uczniów jest Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie z siedzibą: ul. Bertolta Brechta 8, 03-472 Warszawa.

Pełna treść informacji o celach i zakresach przetwarzania danych osobowych uczniów i ich rodziców lub opiekunów prawnych, o prawach osób, których dane dotyczą, w tym także o prawie do wniesienia skargi, zostanie zamieszczone na stronie internetowej Szkoły oraz będzie rozpowszechniana wśród rodziców i opiekunów.

Posiadają Państwo prawo dostępu do właściwych danych, ich sprostowania, a w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, do ich usunięcia.

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest P. Tomasz Capik -

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki

Obowiązek informacyjny - dla rodziców, ucznia - przyjęcie ucznia do placówki

Obowiązek informacyjny - osoba uprawniona do odbierania ucznia z placówki

Obowiązek informacyjny - wizerunek ucznia

Treść zgody - dane osoby, która odbiera ucznia ze szkoły

Treść zgody - konkursy organizowane przez szkołę dla ucznia

Treść zgody - wizerunek ucznia na stronach internetowych, galeriach itd.

 

facebook