• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 258
im. gen. Jakuba Jasińskiego
w Warszawie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

GODZINA  DOSTĘPNOŚCI  DLA  UCZNIÓW   I  RODZICÓW

rok szkolny 2023/2024

Nazwisko i  imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Andrusejko Jurij

poniedziałek

14.40-15.40

sala 42

Bachura Katarzyna

poniedziałek

12.00-13.00

sala 21 (filia)

Bator Teresa

poniedziałek

13.40-14.40

sala 20

Białek Jolanta

poniedziałek

14.30-15.30

sala 22 (filia)

Biesiada Inga

środa

12.45-13.45

sala ciszy (filia)

Brzezińska Marta

wtorek

14.50-15.50

sala 8

Bujakowska – Moroz Justyna

poniedziałek

7.45-8.45

sala ciszy (filia)

Ceglarz – Urbankowska Paulina

wtorek

11.30-12.30

sala 27 (filia)

Cielecka Marta

poniedziałek

7:00-8:00

sala ciszy (filia)

Chisi Bogumiła

piątek

15.00-16.00

gabinet dyrektora

Czerwonka Szczepan

środa

14.45-15.45

sala 10

Dacewicz Małgorzata

środa

7.45-8.45

czytelnia

Dąbrowska Małgorzata

środa

16.00-17.00

sala 1a (filia)

Drwal Alicja

czwartek

14.40-15.40

sala 34

Dzięgielewska Patrycja

wtorek

14.35-15.35

sala ciszy (filia)

Gałązka Monika

środa

8.50-9.50

sala 23 (filia)

Górecka Anna

wtorek

13.40-14.40

sala 41

Hoffman Małgorzata

wtorek

15.30-16.30

sala 11

Hornowska – Ignaciuk Lidia

piątek

17.30-18.30

sala 26 (filia)

Jagiełło - Nowak Ewelina

wtorek

14.20-15.20

sala 36

Kaszuba Aldona

czwartek

15.00-16.00

sala 31

Kępczyńska Dorota

środa

7.30-8.30
(17.00-18.00 po wcześniejszym uzgodnieniu)

sala 33

Koc – Anton Joanna

czwartek

12.35-13.35

sala 25 (filia)

Koniecko Barbara

poniedziałek (co dwa tygodnie)

15.30-16.30

sala 42

Korgol Małgorzata

środa

8.00-9.00

gabinet wicedyrektora

Kościesza Marta

wtorek

14.40-15.40

sala 9

Kotuła Agnieszka

poniedziałek

13.40-14.40

sala 17

Kowalczuk – Jakubowska Małgorzata

czwartek

14.35-15.35

sala 7

Kowalczyk Bożena

czwartek (co dwa tygodnie)

13.40-14.40

sala 17

Kraczkowska Sylwia

czwartek

14.40-15.40

sala 9

Krasowski Kamil

piątek

15.30-16.30

sala 32

Krawczyk Aneta

poniedziałek

13.40-14.40

sala 21

Kuc Emilia

czwartek

15.00 – 16.00

świetlica (filia)

Kulik Katarzyna

wtorek

14.30 - 15.30

sala 35

Kwaśkiewicz Andrzej

poniedziałek
(co dwa tygodnie)

15.30-16.30

sala gimnastyczna

Lech Magdalena

środa

15.00-16.00

sala 35

Lenkowska Danuta

czwartek

14.45-15.45

sala 21

Majzer – Uzman Małgorzata

poniedziałek

15.00-16.00

sala 8

Małycha Michał

czwartek

7.45-8.45

pokój wf

Michalska Małgorzata

czwartek

14.00-15.00

biblioteka

Mika – Dudek Natalia

środa

7:55-8:55

sala 36

Misztal Janina

wtorek

15.40-16.40

sala 19

Muszyńska Beata

poniedziałek

15.00-16.00

gabinet wicedyrektora

Nawrocka – Godlewska Bożena

piątek

9.35-10.35

sala 15 (filia)

Nieścier Joanna

czwartek

16.30-17.30

sala 27 (filia)

Niewiadomska Hanna

poniedziałek

14.50 - 15.50

sala 11

Nodzykowska Jolanta

wtorek

7.55 – 8.55

sala 10

Pakuła Emila

środa

15.25-16.25

sala 30 (filia)

Piszczałka Karolina

wtorek

12.00-13.00

ul. Elektoralna 10

Potapovich Alena

środa

8.00-9.00

sala 29 (filia)

Pręgowska Joanna

czwartek

7.00-8.00

biblioteka (filia)

Prochowicz Paweł

czwartek

7.55-8.55

pokój wf

Romańska Monika

poniedziałek

14.35-15.35

sala 8

Sawicka Magdalena

czwartek

8.40 – 9.40

sala 21 (filia)

Sawicz Mariola

wtorek

11.00-12.00

sala 27 (filia)

Semeniuk Iwona

wtorek

12.30-13.30

sala 26 (filia)

Siewko Tadeusz

wtorek

15.30-16.30

sala 21

Skotnicka Grażyna

poniedziałek

13.30-14.30

sala 21 (filia)

Skóra Anna

środa

11.30-12.30

sala świetlicy 1a

Słodkowska Katarzyna

środa

16.30-17.30

sala 27

Sochaj Katarzyna

wtorek

11.30-12.30

sala 26

Szymborska Ewa

środa

15.30-16.30

sala 29

Szulejewska Bożena

czwartek

10.45-11.45

pokój nauczycielski (filia)

Śnigier Elżbieta

 wtorek

11.30-12.30

sala 23 (filia)

Świąder Agnieszka

wtorek

8.00-9.00

gab. psychologa (filia)

Tybura Grażyna

wtorek

15.30-16.30

sala 16

Urbanik Monika

wtorek

12.35-13.35

sala 33 (filia)

Urbańska Anna

czwartek

10.30-11.30

sala świetlicy kl. 1b (filia)

Walentukiewicz Dariusz

wtorek

13.00-14.00

pokój wf (filia)

Widawska Edyta

wtorek

13.00-14.00

ul. Elektronowa 10

Wronkowicz Renata

poniedziałek

15.25-16.25

sala nr 32

Wysocka Ewa

wtorek

16.00-17.00

gabinet pedagoga

Zacharski Paweł

poniedziałek

14.35-15.35

pokój wf

Zielińska Marzena

wtorek

16.00-17.00

gabinet pedagoga

Żaboklicka Małgorzata

poniedziałek

15.20-16.20

sala 25 (filia)

 

 

 

 

 

facebook