• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 258
im. gen. Jakuba Jasińskiego
w Warszawie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

 Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolny 2022/23

nauczyciel nazwa zajęć rozwijające/wspierające dzień godzina miejsce
Teresa Bator Koło muzyczne rozwijające poniedziałek 15.35-16.20 sala 20
M.Kowalczuk-Jakubowska Koło plastyczne rozwijające poniedziałek od listopada 15.40-16.40 sala 43
Dariusz Walentukiewicz Zapasy/gimnastyka - UKS Jasiński rozwijające wtorek, piątek 15.30-16.30 s. 67, Sala gimnastyczna
Michał Małycha Gimnastyka/lekkoatletyka - UKS Jasiński rozwijające poniedziałek 12.50-13.50 Sala gimnastyczna filia, mata filia
Dariusz Walentukiewicz Gimnastyka/lekkoatletyka - UKS Jasiński rozwijające środa 14.50-15.50 Sala gimnastyczna filia, mata filia
Michał Małycha Gimnastyka/lekkoatletyka - UKS Jasiński rozwijające poniedziałek 12.50-13.50 Sala gimnastyczna filia, mata filia
Michał Małycha SKS - kl. 4-5 rozwijające środa i czwartek 16.30- 15.30 sala gimnastyczna - szkoła
Michał Małycha SKS - kl. 6-8 rozwijające środa i czwartek 17.30 - 16.30 sala gimnastyczna - szkoła
Jurij Andrusejko matematyka dla klas 6 rozwijające poniedziałek 14.40-15.25 s.18
Justyna Bujakowska-Moroz  Joga na zdrowie rozwijające środa 15.30- 15.15 filia, sala gimnastyczna lub korytarz
Magdalena Lech przygotowanie do egzaminu dla klas 8 - język angielski wspierające wtorek 15.30 - 14.45 s.35
Magdalena Lech przygotowanie do konkursów  dla klas 7-8 (kuratoryjny i olimpiada) rozwijające doraźnie 14.45-15.45 MS Teams
Magdalena Lech Laboratorium nowych technologii klasy 4-8 rozwijające czwartek 16.30 - 15.30 s. 30
Jolanta Nodzykowska przygotowanie do egzaminu 8a wspierające poniedziałek 8.45 - 8.00 s.10
Jolanta Nodzykowska przygotowanie do egzaminu 8d wspierające wtorek 8.00-8.45 s.10
Małgorzata Żaboklicka Schola rozwijające niedziela/piątek 10.45 - 10.00./wg harmonogramu sala parafii
Joanna Koc - Anton Koło muzyczne - Tańczymy i gramy rozwijające poniedziałek 12.25 - 11.40 filia s. 25
Bożena Nawrocka Kolorowa muzyka rozwijające poniedziałek 10.35 - 9.50 filia s. 15
Danuta Lenkowska wolontariat rozwijające 3 środa miesiąca 15.30 - 14.45 s.21
Małgorzata Kowalczuk - Jakubowska koło plastyczne  rozwijające środa 15.45 - 14.45 s.43 ( od 23.XI)
Marta Brzezińska koło języka hiszpańskiego rozwijające poniedziałek 16.20 - 15.35 s. 8
Agnieszka Kotuła przygotowanie do egzaminu 8c wspierające czwartek 16.25 - 15.40 s.17
Agnieszka Kotuła przygotowanie do egzaminu 8b wspierające poniedziałek 15.30 - 14.45 s. 17
Marzena Zielińska/Ewa Wysocka zaj. terapeutyczno - rozwojowe rozwijające - specjalistyczne piatek 15.00 - 14.00 gabinet pedagoga
Ewa Wysocka doradztwo zawodowe rozwijające czwartek 16.30 - 15.30 gabinet pedagoga
Barbara Koniecko przygotowanie do egzaminu kl. 8e - matematyka wspierające czwartek 8.45 - 8.00 s. 17
Barbara Koniecko Programowanie bez tajemnic - kl. 4-5 rozwijające wtorek 15.40 - 14.40 s. 42
Sylwia Kraczkowska Przygotowanie do egzaminu kl.8f - matematyka wspierające piątek 14.45-15.30 s.9
Alicja Drwal matematyka dla klasy 4 wspierające czwartek 15:30-16:30 s.44
Alicja Drwal Chemia - przygotowanie do konkursów klas 7 i 8 rozwijające doraźnie (wybrane środy) 14:45-15:30 s.44
Aneta Krawczyk przygotowanie do egzaminu 8a, 8b wspierające poniedziałek 14.50 - 13.50 s.7
Aneta Krawczyk przygotowanie do egzaminu 8d wspierające środa  10.35-   9.50 s.7
Aneta Krawczyk przygotowanie do egzaminu 8g wspierające piątek 14.35 - 13.50 s.7
Aneta Krawczyk przygotowanie do egzaminu 8c, 8b wspierające wtorek 15.30 - 14.45 s.7
Monika Romańska przygotowanie do egzaminu  wspierające wtorek 15.30 - 14.45 s.8
Sylwia Kraczkowska przygotowanie do egzaminu 8f wspierające piątek 15.30 - 14.45 s. 9
Ewa Szymborska rozwiązywanie zadań tekstowych 5b wspierające, rozwijające wtorek 13.35 - 12.50 s. 29
Ewa Szymborska rozwiązywanie zadań tekstowych 5a wspierające, rozwijające czwartek 13.35 - 12.50 s. 7
Janina Misztal przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 7a wspierające środa 15.30 - 14.45 s.19
Janina Misztal przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 7b wspierające wtorek 15.30 - 14.45 s.19
           

facebook